Głosowanie na Nagrodę Gości w urodzinowej edycji plebiscytu Travelist Hotel Star już się zakończyło. Bardzo dziękujemy za Wasze głosy! Który hotel zwyciężył? Wszystko wyjaśni się już 30 marca na uroczystej gali z okazji 10. urodzin Travelist.pl.

A tymczasem po burzliwych dyskusjach w gronie naszego jury chcielibyśmy ogłosić wyniki konkursu, który towarzyszył głosowaniu. Nie było łatwo wybrać najbardziej atrakcyjne hasła zachęcające do odwiedzenia wskazanych przez Was hoteli, ale ostatecznie mamy to. Oto…


Zwycięzcy konkursu i nagrodzone hasła
Sprawdź nominowane hotele
Wyniki konkursu
Nagroda główna 1000 zł:
Piotr W.
Paniczu, tylko w Lubiczu
Nagroda dodatkowa 500 zł:
Andrzej K.
Hotelu Orle! Tyś jest jak zdrowie, Jakże Cię cenić, niechaj się dowie, Kto przemęczony, przepracowany, Życiem utrapiony i zestresowany. Ty do równowagi przywracasz nas zatem, Bałtyk, cicha plaża, jacuzzi i basen Nastrój poprawiają, pewno też krążenie, Na nogi stawiają, dają ukojenie. Do Ptasiego Raju z ochotą pędzimy, Foki, kormorany, łabędzie widzimy! Wieczorem spacer w promieniach słońca W tę i z powrotem i tak bez końca. Każdemu powiem zawsze i wszędzie, Że urlop w Orle najlepszy będzie!
Nagroda dodatkowa 500 zł:
Małgorzata N.
Hotel Gorzelanny - odrób zaległości w kwestii przyjemności
Gratulujemy!
Z każdym z laureatów skontaktujemy się mailowo w celu przekazania nagrody.
20 marca o godz. 12:00
Listę zwycięzców opublikujemy na tej stronie w poniedziałek
Travelist to pierwszy w Polsce klub travelowy, prezentujący najlepsze na rynku oferty turystyczne. Znajdziesz tu liczne pomysły na niezapomniany wypoczynek w specjalnych cenach dostępnych jedynie dla zarejestrowanych klubowiczów. Podpowiemy Ci, jak szybko i wygodnie zaplanować rodzinny wypad za miasto, romantyczny weekend w baśniowym zamku czy relaks w nadmorskim spa. Tylko pamiętaj, że nasze hity Travelista są jak Orient Express – nie pozwól, by Ci umknęły.
O Travelist
FAQ
Kontakt
Regulaminy
Polityka prywatności
Warunki świadczenia usług