Wybierz z nami najlepsze miejsca na zimową przygodę w tym sezonie i wygraj nawet 1000 zł na wymarzony wyjazd z Travelist.pl

Wyniki konkursu
Głosowanie na Zimowe Gwiazdy Travelist 2024 już się zakończyło. Bardzo dziękujemy za Wasze głosy! Które miejsca i atrakcje zwyciężyły? Wszystko wyjaśni się już 22 lutego w Magazynie Travelist.

A tymczasem po burzliwych dyskusjach w gronie naszego jury chcielibyśmy ogłosić wyniki konkursu, który towarzyszył głosowaniu. Nie było łatwo wybrać najbardziej atrakcyjne uzasadnienia Waszych hotelowych wyborów, ale ostatecznie mamy to. Oto…
Zwycięzcy konkursu i nagrodzone hasła:
I miejsce (1000 zł)
Lucjan W.
Thermal Park Egerszalók => "Polak, Węgier, dwa bratanki…" kiedy toczy się coroczna walka o zimowy prym pomiędzy Zakopanem, a resztą świata, warto zerknąć ku zupełnie innej krainie. Tam termalne baseny rozgrzewają serca bardziej, niż walentynkowa kolacja. A singielka to i parę w saunie znajdzie. Zwinnych dłoni masażystom zazdroszczą iluzjoniści z całego świata; Święty Mikołaj rzekł ponoć: centrum odnowy biologicznej jest wSPAniałe, że ho ho ho! I relaks ciała i umysłu, odpoczynek w pakiecie, słynne mindfullness do odkrycia. Czeka pokój z konsolą i nie tylko w Sylwestra można pograć w grę. Albo: w jacuzzi odpłynąć ku sennym marzeniom; przy tarczy do rzutek ripostami ciskać. I las tam mają głęboki, co im dalej w niego na rowerze, tym więcej drzew. Można się od gęstej codzienności oderwać, room service zamówić i nic zupełnie nie robić - przy stole bilardowym w kulki lecieć. Polak, Węgier, dwa bratanki i na termy i na sanki!
II miejsce (500 zł)
Katarzyna T.
Szanowne Jury! Chciałabym przedstawić Państwu WZÓR, na idealny urlop zimowy. W tym równaniu X = Green Mountain 5* Hotel & Apartments: MNOŻY zimowy odpoczynek Z PIERWIASTKIEM luksusu! POTĘGUJE relaks, bo hotel PLUS Karkonoski Park Narodowy to wypoczynek DO KWADRATU! DODAJE urlopowi w(SPA)niałego odprężenia! ODEJMUJE kulinarnych zmartwień, bo oferuje pyszny bufet na miejscu! Rzuca w KĄT (ostry) rutynę na urlopie! Mnogość atrakcji pozwoli na aktywny odpoczynek! Pełni FUNKCJE spokoju ducha rodziców, bo zapewnia atrakcje dla najmłodszych! Jest SUMĄ chwil spędzonych w pełni szczęścia! NAWIASEM mówiąc Green Mountain 5* Hotel & Apartments to SYMBOL zimowego urlopu, na który zawsze mogę LICZYĆ!
III miejsce (300 zł)
Martyna K.
Halo? Drugi raz nie zadzwonię, ja w sprawie urlopu. Rąbka tajemnicy odsłonię, oderwę Cię od miejskiego galopu. Halo! Pakuj swe manatki, bo w serce Beskidu jedziemy. Tam z nieba lecą śniegu płatki, tam wyjątkowe schronienie znajdziemy. Halo! Patrz, jaki dostojny, na zboczu Klimczoka widnieje. Szykuje się urlop upojny, spełnią się wszystkie Twoje nadzieje. Halo! Co za widoki! Dla ludzi, co kochają wrażenia, tuż obok są szczyty, kolejki i stoki, narty obowiązkowe do odhaczenia. Halo! Tu specjalnie dla Ciebie apartament z widokiem w chmurach, żebyś choć przez chwilę poczuł się jak w niebie, odpoczywając, przebywał w górach. Halo! Pora na rozgrzanie! Sauna? Jacuzzi? Nic nie brakuje: relaks, pływanie, odpoczywanie, w Beskidach wszystko lepiej smakuje. Halo? Ktoś wspomniał o jedzeniu? Tu z głodu na pewno nie zginiesz! Śniadania, obiady w górskim otoczeniu, a w kawiarence kawę wypijesz. Halo! Jak dotrzeć do tego raju? Szukaj na mapie Szczyrku białego. To najpiękniejsze miejsce w tym kraju, To Hotel Halo w sercu Beskidu Śląskiego!

Gratulujemy!
Z każdym z laureatów skontaktujemy się mailowo w celu przekazania nagrody.
Góry, morze, narty, sanki, śnieżki, snowparki, ślizgawki, termy, aquaparki, lodowe labirynty, gorące imprezy i dużo więcej… zima w Polsce ma wiele barw.
A my mamy taki pomysł, by wyróżnić miejsca i atrakcje, które tej zimy budzą największe emocje - i uhonorować je Zimowymi Gwiazdami Travelist 2024.
Nasi eksperci wytypowali po 10 nominacji w 4 kategoriach:
Pomóż nam wyłonić zwycięzców! Zagłosuj w ankiecie i zdecyduj, które z naszych typów zostaną największymi gwiazdami tej zimy.

Na Twój głos czekamy do 11 lutego!

A to jeszcze nie wszystko...
….bo po oddaniu głosu możesz wziąć udział
w KONKURSIE!


Wystarczy, że wybierzesz 1 hotel z aktualnej oferty Travelist.pl, który Twoim zdaniem najlepiej nadaje się na zimowy urlop
- i w pomysłowy sposób uzasadnisz swój wybór.

Na autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi czekają
3 nagrody w środkach Travelist:
1000 zł
za I miejsce
500 zł
za II miejsce
300 zł
za III miejsce
Jak zagłosować i wziąć udział w konkursie?
1
Przejdź do ankiety.
2
Wybierz po jednym typie z każdej z 4 kategorii.
3
Jeśli nie chcesz brać udziału w konkursie - zapisz swój głos i gotowe.
4
Jeśli chcesz zagrać o 1000 zł - w kolejnym kroku dodaj odpowiedź
na pytanie konkursowe oraz podaj swoje dane, abyśmy wiedzieli, komu przyznać nagrodę w razie wygranej.
5
Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy od piątku 26 stycznia od godz. 9:00 do niedzieli 11 lutego do godz. 23:59.
6
Listę zwycięzców opublikujemy na tej stronie w piątek 16 lutego
o godz. 12:00.
7
Powodzenia!